Facts About Dedicated Sunucu Revealed

Yüksek performanslı sunucu yapıları olarak tanımlanabilecek olan ssd sunucu sitelerinizin daha hızlı bir şekilde açılmasını sağlar.

Bizimle iletişime geçin, sizing özel ekonomik sunucu teklifimizi birlikte oluşturalım Canlı Destek

Özel SSD Storage altyapısı bu sunuculara muazzam bir performans artworkışı ve hız sağlamaktadır.SSD Sunucu sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz

1 Gbit bant genişliği ile herhangi bir trafik limiti ya da ek maliyet kaygısı taşımadan dedicated server yönetin.

Tüm Sunucularımız Türkiye’nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip olan ve Türkiye’nin tek Tier three veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır.

En hızlı fiziksel sunuculara sahip olmanız için Türkiye’nin ADSL ve Fiber dağıtım merkezinden hizmet vermekteyiz.

Fiziksel sunucular, kaynakları başka hiçbir işletme veya kullanıcıyla paylaşmadığınız anlamına gelir. Bu, sunucunun performansının tutarlı olmasını sağlar ve trafik veya talep artworkışlarına dayanıklılık gösterir.

Bir sunucuya atanan bir özellik diğer sunucular tarafından kullanılmaz. Ana sunucuda bir dilemma olsa diğer sunucular durumdan etkilenmeyecektir.

Sunucu kiralama işlemi yaptığınız andan itibaren dilerseniz sizin için taşıma işlemini profesyonel ekibimiz gerçekleştirebilmektedir.

thirty güne kadar dosyalarınızın yedeğine erişebilir ve felaket kurtarma durumlarında tüm yedeğin farklı bir sunucu üzerinde kurulmasını isteyebilirsiniz.

Sunucu hizmetini deneyimlemek isteyen kullanıcılar için oluşturulmuştur. Aktif sunucularda veya 2. sunucu alımlarında kullanılamaz.

Kurumsal firmaların tercih ettiği kurumsal web hosting ile şirketinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Evet, kiraladığınız sunucunun kaynaklarını dilediğiniz zaman ihtiyacınıza göre yükseltebilir, mevcut kaynağa ekleme yapabilirsiniz. Bu ihtiyaçlarınız doğrultusunda sunucunun en üst kaynak sınırına click here kadar ekleme yapabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Fakat bir saldırı olması durumunda bu saldırı uzaklaştırılsa bile siteden az miktarda verinin alınması durumu söz konusu olabilir. Bunun yanında sitelerde kısa süreli kapanmalar da söz konusu olabilir. Bu gibi durumlar ciddi krizlerin yaşanmasına neden olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *